Metastreet

Ako sme pomohli zjednodušiť administratívu vo Veľkej Británii

Predstavte si, že ste majiteľom 2-izbového bytu v Londýne, ktorý chcete prenajať. V Anglicku si prejdete náročnejším procesom, ako u nás na Slovensku. Je potrebné prejsť kontrolou lokálneho úradu, že váš byt je bezpečným miestom pre nového nájomcu. Ak kontrolou prejdete, získate licenciu a môžete začať prenajímať.

Nášmu tímu sa podarilo skrátiť čas od podania žiadosti až po získanie licencie z týždňa, na niekoľko minút. Vytvorili sme vysoko bezpečný a jednoducho použiteľný systém, ktorý výrazne zjednodušil prácu tisícom úradníkom a ešte väčšiemu množstvu prenajímateľov nehnuteľností.

Metastreet

Everlution

Ako sme si konečne našli čas aj na vlastnú prezentáciu

Ako to už býva, obuvníkove deti chodia často bosé. Nám sa ale podarilo upratať si prácu tak, aby sme si našli čas aj na vlastnú stránku. Táto stránka nás reprezentuje pred klientmi ako je napríklad TESCO alebo francúzska banka Societe Generale, ktorí hľadajú vysoko bezpečné softvérové riešenie na mieru.

Podarilo sa nám takisto zjednotiť s našou pobočkou v Londýne a spoločne sme zadefinovali nezameniteľnú podobu našej korporátnej identity.

Everlution

Svadobný salón Michaela

Ako sme pomohli reštartovať salón s 20-ročnou tradíciou

Michaela je svadobný salón s viac ako 20-ročnou tradíciou. V salóne vedia, že výber elegantného dizajnu stránky je pre ich podnikanie rovnako dôležité, ako výber značiek šiat a oblekov. Michaela urobila veľký krok vpred v sortimente šiat, presťahovaním do lukratívnych priestorov, ako aj investíciou do nového pôsobenia v online svete. Aktuálna webová stránka je iba prvým krokom k jej premene. Aktuálne pracujeme na jej rozšírení.

Michaela sa rozhodla pre novú stránku na mieru po predošlej skúsenosti s 5-násobným napadnutím stránky, vytvorenej na technológií Wordpress.

Vinárstvo Kozara

Ako sme spojili lásku k vínu s láskou k našej práci

Kozara je projekt, v ktorom sme opäť našli lásku - lásku k vínu. Nová vináreň s moderným technologickým štandardom vyžadovala sviežu stránku s e-shopom. Kozaru nájdete na rôznych malokarpatských akciách, ktoré sú zverejnené aj na jej stránke.

Kozara

Bmt Braun

Sme stotožnení s produktmi a značkami, pre ktoré pracujeme

BMT-braun je nemecký distributér výživových doplnkov, s ktorým nás spojilo naše osobné presvedčenie v produkt BioBran - doplnok na podporu imunity. Dlhoročné priateľstvá s ľuďmi, pohybujúcimi sa v oblasti onkológie a imunoterapie, nám priniesli možnosť vytvoriť viacero webových stránok v tejto oblasti.

Bmt braun

Napíšte nám, potešíte nás

Ak máte otázku ohľadom vašej súčasnej stránky alebo vytvorenia novej stránky, kontaktujte nás a radi vám odpovieme. Napíšte nám cez kontaktný formulár alebo telefonicky na čísle 0948 473 587, prípadne cez náš facebook. Radi sa stretneme aj osobne. Kontaktujte nás